Domu

VÍTEJTE V PENZIONU KERAMIKA
Rodinný penzion Keramika se nachází v malebné krajině jižních Čech. Nabízíme ubytování v jedenácti pokojích s celkovou kapacitou 34 lůžek s možností přistýlek v podkroví půvabného jihočeského statku ve vesničce Děbolín nedaleko města Jindřichův Hradec.

Pomněnkový pokoj


Objednání a dotazy k ubytování můžete snadno vyřídit
na tel. čísle 602 476 331 nebo
e-mailem: info(zavináč)penzionkeramika.cz
Velice rádi Vám poradíme s vhodným pokojem, aby splnil Vaše představy.

Dělám na tom aby bylo brzo hotovo
V současné době probíhá úprava stránek, aby byly dobře čitelné na mobilních zařízeních, aktualizují se fotografie a zjednodušují se stránky, aby jste se k potřebným informacím dostali co nejrychleji.

Ubytování se snídaní
Sháníte netradiční tip výlet či pobyt s dětmi? Zveme vás do penzionu Keramika. Bude o vás postaráno po všech stránkách, navíc si můžete vyzkoušet točení na hrnčířském kruhu, výrobu šperků, malování…

Snídaně

Celoroční programy
Součástí Penzionu Keramika jsou výtvarné dílny, které můžete během svého pobytu s dětmi navštívit. Pro veřejnost jsou dostupné jen na objednání.

Kurz keramiky

Kvalitní vybavení
Penzion Keramika v rámci svého rozvoje rozšířil své služby o informační centrum pro turisty a půjčovnu sportovních potřeb. Disponuje dětským hřištěm, společenskou místností, kuchyňkou a výtvarnou dílnou.

Obchod

NAŠE KERAMIKA
Keramika a keramické výrobky z dílny Romany Hulíkové jsou ručně vyráběné. Hrníčky, květináče, misky, formy na pečení, aromalampy, kávové soupravy aj., mohou být originálním dárkem, který rozhodně nezůstane zastrčený v koutě.

Prodej keramických výrobků