EXTERIER PENZIONU

Podívejte se jak vypadá exterié našeho penzionu. ...více
EXTERIER PENZIONU

KERAMICKÝ KURZ

Toužíte si samostatně vytvořit keramickou plastiku, či věnovat svým blízkým originální dárek?
Můžete si u nás objednat kurz, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé kreativce.

  ...více
KERAMICKÝ KURZ

KONTAKT

PENZION KERAMIKA

Penzion Keramika
Děbolín 26
377 01 Jindřichův Hradec
Mobil: +420 602 476 331
E-mail: info@penzionkeramika.cz
GPS: 49.159927, 14.955311

Rychlý kontakt

Jak objednat: Vyplníte formulář, my Vás kontaktujeme,
Máte 2 možnosti:
  • Vytisknout si balíček a poukaz sami
  • Napsat adresu a my Vám ho zašleme

Objednávka dárkového poukazu

pošta + 100 Kč

ProjektyVíceúčelové hřiště bez bariér v návštěvnickém centru keramiky Děbolín

Projekt VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ BEZ BARIÉR V KERAMICKÉM CENTRU DĚBOLÍN cílí na rozšíření domácího produktu cestovního ruchu. Díky projektu je vybudováno venkovní víceúčelové, bezbariérové sportoviště. Rozšířili jsme stávající dětské hřiště o tzv. venkovní fitness, které zahrnuje cvičební prvky pro seniory a handicapované spoluobčany. Dětem jsou k dispozici pružinová houpadla, dětská trampolína, kolotoč, zahradní plastový domek, prolézačka, zabudovaná herní sestava se skluzavkou. V relaxační zóně je zřízen saunový zahradní domek s posezením. Venkovní zázemí pro turisty je vybaveno o dřevěnými stoly.

Projekt Víceúčelové hřiště bez bariér v Keramickém centru Děbolín byl  pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

 

NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM KERAMIKY DĚBOLÍN

Projekt vyřešil vybudování turistického a cykloturistickéh zázemí. Z projektu byla financována půjčovna a úschovna sportovních potřeb a vybavení, vestavba návšěvnického centra do objektu keramické dílny, jehož součástí je i sociální zázemí a bezbarierové WC. Součástí projektu je i pořízení kol, elektrokol a elektrokoloběžek. Vniklo tak nové zázemí, které mimo základního hygienického a sociálního zázemí nabídlo i rozšířenou možnost půjčovny sportovních potřeb a bylo vybudováno i malé infromační centrum a zajištěno tak řádné využívání turistických cílů. Projekt byl spolufinancován MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ.
Součástí Návštěvnického centra Keramiky Děbolín jsou i informační panely o historii naší dílny a výrobě keramiky vůbec. Jsou vytvořeny hravou formou tak, aby jim porozuměli i nejmenší návštěvníci naší dílny. Postupně se seznámíte se zpracováním hlíny, s točením na hrnčířském kruhu, výrobou keramiky, glazováním, výpalem a jeden panel je věnován také naší dílně.

Součástí návštěvnického centra Keramiky Děbolín je též nové sociální zázemí včetně bezbariérové toalety pro návštěvníky výtvarných dílen.

Půjčovna a úschovna sportovních potřeb a vybavení

zahrnuje kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky a vozík za kolo.

... více

ROMANTICKÝ BALÍČEK

ROMANTICKÝ BALÍČEK
Udělejte radost svým blízkým a kupte jim náš Romantiký balíček. Nebudete litovat.
...více

VÝTVARNÝ BALÍČEK

VÝTVARNÝ BALÍČEK
Je určen pro dvojice kreativních jedinců, kteří ani nemusí mít zkušenosti s keramikou. Můžete tento balíček věnovat například své tvořivé partnerce, manželce ...
...více
Penzion Keramika - Děbolín 26 37701 Jindřichův Hradec
Tel: (+420) 602 476 331